O ŽLUTOU KOULI

- vítězové všech ročníků

 

A YELLOW BALL - winners of all years

EIN GELBER BALL - Gewinner aller Jahre

 

 

 

XXXIX. ročník - Finále 12.12. 2018

1.

Czech Stars

Luciusek

2.

TJ Velicna

Chuchie

3.

Olympia

Gulisek

4.

FC Libsau

Mr Havlicek

5.

Rainbowstorm FC

Tarquin Phoenix

6.

FC Banik Skotnice

Rocky Balboa

7.

Blues Football Club

Drak

8.

Sevilla FC

Jauly

XXXVIII. ročník - Finále 22.8.2018

1.

TJ Velicna

Chuchie

2.

Czech Stars

Luciusek

3.

Pres drn upadla zaba

Cendavenda

4.

fcnechyba

jakubvycpal

5.

SONNBERG RABIAT

Badeyhabo

6.

XXX

XXX

7.

Pivermen Pardubice

Pivermen Pardubice

8.

Olympia

Gulisek

8.

FC Hammerlock

Libuna

XXXVII. ročník - Finále 2.5.2018

1.

SONNBERG RABIAT

Badeyhabo

2.

TJ Velicna

Chuchie

3.

GKS Poruba

wertigo

4.

TJ Stepanov 1932

erwin

5.

FC Lucachov

Lucache

6.

fcnechyba

jakubvycpal

7.

Dolni Loucky

Markus07

8.

Artmedia Herspice

PFloyd

XXXVI. ročník
Nedohrán z důvodu výpadlu Football Areny

XXXV. ročník - Finále 1.11. 2017

1.

All Stars Club

petons

2.

Pres drn upadla zaba

Cendavenda

3.

SONNBERG RABIAT

Badeyhabo

4.

Tatek team

erwin

5.

Czech Stars

Luciusek

6.

FC Krizovatka

Bryndza

7.

TJ Dynamo Klacany

Sani

8.

FC Ceske Budejovice

Hnelda

XXXIV. ročník - Finále 12.7. 2017

1.

Pres drn upadla zaba

Cendavenda

2.

Czech Stars

Luciusek

3.

FC Libsau

Mr Havlicek

4.

SONNBERG RABIAT

Badeyhabo

5.

Kashos members

Romanosss

6.

fcnechyba

jakubvycpal

7.

FC Chmelnice

waterman

8.

Slavoj Velka Lecice

Dejff

XXXIII. ročník - Finále 22.3. 2017

1.

FC Libsau

Mr Havlicek

2.

fcnechyba

jakubvycpal

3.

Blues Football Club

Drak

4.

Pres drn upadla zaba

Cendavenda

5.

SONNBERG RABIAT

Badeyhabo

6.

HIPPIES VITORAZ

Grizzly

7.

FC Chmelnice

waterman

8.

Crystal Palace UK

Slavista 2

XXXII. ročník - Finále 7.12.2016

1.

Rainbowstorm FC

Tarquin Phoenix

2.

Crystal Palace UK

Slavista 2

3.

Olympia

Gulisek

4.

HIPPIES VITORAZ

Grizzly

5.

FC Libsau

Mr Havlicek

6.

FC Pivo Branik

 FANATICK

7.

Bohemians1969

 lulu

8.

Pivermen Pardubice

Pivermen Pardubice

XXXI. ročník  - Finále 17.8.2016

1.

OLYMPIA

GULISEK

2.

FC LIBSAU

MR HAVLICEK

3.

SK Jablonec n.N.

tomashok

4.

ALL STARS CLUB

PETONS

5.

FC Montana

jezevec

6.

Pres drn upadla zaba

 Cendavenda

7.

fcnechyba

 jakubvycpal

8.

Fstekla Fcela

honzikeben

 

XXX. ročník turnaje „O VELIKÝ KULOVÝ“

STTANŮV MEMORIÁL

1.

PARDUBICE SETTERS

AVALANCHE

2.

RAIBOWSTORM

TARQUIN PHOENIX

4.

SANTOS LUŽEC

MOL

4.

FC LATIN LOVER

GOLDIK

5.

FC LIBSAU

MR HAVLICEK

6.

MACCABI PETAH TIKVA

PAVIS1

7.

FC KOKO SLIVONICE

JAN HUSTY

8.

GKS PORUBA

WERTIGO

XXIX.ročník - finále 6.ledna 2016

1.

FC Martin Predators

Bulo

2.

FC Krizovatka

Bryndza

3.

Dolni Loucky

Markus07

4.

FC Latin Lover

goldik

5.

Crystal Palace UK

Slavista 2

6.

Pardubice Setters

avalance

7.

Maccabi Petah Tikva

pavis1

8.

FC Hlohovec

K4RLOS

od 29. sezony se turnaj slučuje opět do jedné finálové skupiny

"O VELIKÝ KULOVÝ".

XXVIII.ročník – finále 9.9.2015 xxx

 

„APENDIX VILÁGOŠ“

„VELIKÝ KULOVÝ“

1.

Finále kontumováno

FC Pliskov * Eklinho

2.

FC Martin Predators * Bulo                  GKS Poruba * Wertigo

Bohemians1969 * lulu

3.

HIPPIES VITORAZ * Grizzly

SKS SLAVIA KRCIN * jitulinka

4.

KLOKANODLAK OLBRAMOV * Culibrk

Fc Banik Ostrava * Baníkovec

XXVII.ročník – finále 20.5.2015

 

„APENDIX VILÁGOŠ“

„VELIKÝ KULOVÝ“

1.

FC Martin Predators * Bulo

All Stars Club * petons

2.

Viking Stavanger * ZURI

FC Latin Lover * goldik

3.

Aero Odolena Voda * Unstopable

FC Krizovatka * Bryndza

4.

SK Slavia Koberwitz * Ataly

Crystal Palace UK * Slavista 2

XXVI.ročník

 

„APENDIX VILÁGOŠ“

„VELIKÝ KULOVÝ“

1.

FC Martin Predators * Bulo

Sleepy Hollow * Dingo

2.

Aero Odolena Voda * Unstopable

FC Smolnice * Ladicc

3.

KLOKANODLAK OLBRAMOV * Culibrk

Crystal Palace UK * Slavista 2

4.

Pres drn upadla zaba * Cendavenda

All Stars Club * petons

XXV.ročník – finále 8.10. 2014

 

„APENDIX VILÁGOŠ“

„VELIKÝ KULOVÝ“

1.

Santos Luzec  * mol

Afk Castolovice * chouris

2.

MFK The Generals * Davar

All Stars Club * petons

3.

Maccabi Petah Tikva * pavis1

FC Koko Slivonice * Jan Husty

4.

FC Pivo Branik * FANATICK

Sportklub Upice * Mirbir

XXIV.ročník

 

„APENDIX VILÁGOŠ“

„VELIKÝ KULOVÝ“

1.

Remony Hradec  * KarelPisa

FC Ptaci Sonovaci * zdjenda

2.

1. FC Kamenakov Nike * Tomas Kropacek

SK Dolni Kounice B * Monika1991

3.

FC Blues Monopol * drak

Sportklub Upice * Mirbir

4.

FC NovodvorSka * Sir Filip

allstar team * Slavista 1

XXIII.ročník

 

„APENDIX VILÁGOŠ“

„VELIKÝ KULOVÝ“

1.

Aero Odolena Voda * Unstopable

Tramtamtydamtuda FK * loyd mmoid

2.

Blesky Blansko * reneb

SFC Koberwitz * celosek

3.

Fricz Team * fricz

FCDH Kykyrykypapyky * harrold mmoid

4.

SK Slavia Beroun * Miroslav Kindel

Fk Dukla z Lukova * Eduont

XXII.ročník

 

„APENDIX VILÁGOŠ“

„VELIKÝ KULOVÝ“

1.

Remony Hradec  * KarelPisa

FC Pomelo * mrakoplas

2.

Santos Luzec  * mol

FC DH Kykyrykypapyky * harrold mmoid

3.

FC NovodvorSka * Sir Filip

Wosel Team * Tomas Hajek

4.

FC Martin Predators * Bulo

FC Pod. Biskupice * Hary

XXI.ročník

 

„APENDIX VILÁGOŠ“

„VELIKÝ KULOVÝ“

1.

HIPPIES VITORAZ * Grizzly

Sparta Praha 1893 * Sportbilli

2.

Aero Odolena Voda * Unstopable

FC ET * ufounek2

3.

Pardubice Setters * Avalance

FC Latin Lover * goldik

4.

SK Slavia Koberwitz * Ataly

FC Polismeni * Ondraa

XX.ročník

 

„APENDIX VILÁGOŠ“

„VELIKÝ KULOVÝ“

1.

Pardubice Setters * Avalance

FC.Furie * terly

2.

HIPPIES VITORAZ * Grizzly

sk slaavia praha * koscheen

3.

Fc cerveny ujezd * drprofa

FC Holcovice * Petros007

4.

FC Pivo Branik * FANATICK

Fc Panthers Opava * Geremi

XIX.ročník

 

„APENDIX VILÁGOŠ“

„VELIKÝ KULOVÝ“

1.

Aero Odolena Voda * Unstopable

Blesky Blansko * reneb

2.

Fc cerveny ujezd * drprofa

FC Panters Opava * Geremi

3.

Pardubice Setters * Avalance

FC Holcovice * Petros007

4.

Remony Hradec * KarelPisa

FC Armedia Gunners * ArmeD96

XVIII.ročník

 

„APENDIX VILÁGOŠ“

„VELIKÝ KULOVÝ“

1.

Santos Luzec  * mol

FC Libsau  * Mr Havlicek

2.

AERO Odolena Voda  * Unstoppable

SK SLAVIA PRAHA 1892 * Marold

3.

FC NovodvorSka * Sir Filip

MFK The Generals * Davar

4.

Pres drn upadla zaba * Cendavenda

FC Fotbalovi drtici * Plevicek

XVII.ročník

 

„APENDIX VILÁGOŠ“

„VELIKÝ KULOVÝ“

1.

Wosel Team * Tomas Hajek

Blesky Blansko * reneb

2.

Santos Luzec  * mol

FC SHOCK Sonov * zdjenda

3.

Fricz Team * Fricz

Brutus Ivancice * martin

4.

SK Ladakhi monks * Filipos

1. SSC Napoli * Drak15

XVI.ročník

 

„APENDIX VILÁGOŠ“

„VELIKÝ KULOVÝ“

1.

FC NovodvorSka * Sir Filip

FC Libsau  * Mr Havlicek

2.

 Ocasnici 2007 * Erik Hotovson

FC Fotbalovi drtici * Plevicek

3.

 Remony Hradec  * KarelPisa

Slavoj Podoli * Sportbilli

4.

AERO Odolena Voda  * Unstoppable

S.K. Slavia *  ondrej moravec

XV.ročník

 

„APENDIX VILÁGOŠ“

„VELIKÝ KULOVÝ“

1.

Santos Luzec  * mol

FC Fotbalovi drtici * Plevicek

2.

Fc cerveny ujezd  * drprofa

FK Holcovice * Petros007

3.

KLOKANODLAK OLBRAMOV * Culibrk

GKS Poruba * Wertigo

4.

FC NovodvorSka * Sir Filip

FC Dukla Olomouc * Vaclav Jezek

XIV. ročník

 

„APENDIX VILÁGOŠ“

„VELIKÝ KULOVÝ“

1.

Fc cerveny ujezd  * drprofa

Ocasnici 2007 * Erik Hotovson

2.

Remony Hradec  * KarelPisa

FC Libsau  * Mr Havlicek

3.

Santos Luzec  * mol

Slavoj Podoli  * Sportbilli

4.

1. FC Strachotin  * Lajbour

FC P.e.p.i Bican  * Ondrej Moravec

XIII. ročník

 

„APENDIX VILÁGOŠ“

„O VELIKÝ KULOVÝ“

1.

 Remony Hradec  * KarelPisa

 Wosel Team  * Tomas Hajek

2.

 FC NovodvorSka * Sir Filip

 Kypahesia FC  * baca

3.

 Lumpici  * Loki

 fc cerveny ujezd  * drprofa

4.

 FC Polismeni  * Ondraa

 Ocasnici 2007  * Erik Hotovson

XII. ročník

 

„APENDIX VILÁGOŠ“

„O VELIKÝ KULOVÝ“

1.

Holice Setters * Avalance

Nechanice Spurs  * marysek

2.

Santos Lužec  *Mol

Superka Panama City  * Sigmak

3.

AERO Odolena Voda  * Unstoppable

FC Plzeň  * stockyng

4.

FRICZ TEAM  * fricz

XYZ Crew  * Lukas

XI. ročník

 

„APENDIX VILÁGOŠ“

„O VELIKÝ KULOVÝ“

1.

1.FC Strachotin * Lajbour

Holice Setters * avalance

2.

FRICZ TEAM  * fricz

SK Ladakhi monks * Filipos

3.

Remony Hradec  * KarelPisa

FC Thor  * srnec

4.

Lumpici  * Loki

FC ANAH * paruzek


Od XI. ročníku se turnaj po odehrání základních skupin rozvětvuje na dvě fialové skupiny.
Apendix Világoš – nejvěrnější týmy turnaje (počet startů + body za umístění) z postupujících ze skupin.
Veliký Kulový – nejlepší týmy ze skupin

 

X. ročník

1.

Remony Hradec

KarelPisa

2.

FC NovodvorSka

Sir Filip

3.

Aero Odolena Voda

Unstoppable

4.

Real Policka

Jumbo

IX. ročník

1.

TJ Jiskra Tanvald

Rippes

2.

Sony Club de Futbol

Jakub Loskot

3.

Remony Hradec

KarelPisa

4.

FC Suchdol Predators

Zbuda  90

VIII. ročník

1.

Santos Lužec

mol

2.

Lumpíci

Loki

3.

Raptors Tábor

Vojt

4.

Aero Odolená Voda

Unstoppable

VII. ročník

1.

Slovan Praha

Sttan

2.

Přez drn upadlá žába

Cendavenda

3.

Fricz Team

fricz

4.

Fc VaLiSkA TeAm

Valisa

VI. ročník

1.

1.FC Tanvald

Rippes

2.

Lvíčata London

Drak

3.

Aero Odolená Voda

Unstoppable

4.

Punktem Louny

propunk

V. ročník

1.

FC NovodvorSká

Sir Filip

2.

Slovan Praha

Sttan

3.

Dream Team

gmiska

4.

Sony Club de Futbol

Jakub Loskot

IV. ročník

1.

AC Blunt Praha

DevilNEO

2.

Dream Team

gmiska

3.

Tábor Colts

Supi

4.

Vrapi Kladno

DrBacilin

III. ročník

1.

AC Blunt Praha

DevilNEO

2.

Kachnodlaci Olbramov

Culibrk

3.

Polismeni

 Ondra

4.

Choleričtí Flegmouši

Grizzly

II. ročník

1.

AC Blunt Praha

DevilNEO

2.

Viking Stavanger

ZURI

3.

Santos Lužec

mol

Xaverov

Rastev

I. ročník

1.

AC Blunt Praha

DevilNEO

2.

Xaverov

Rastev

3.

Juventus Turín

hanz

 

 

TOPlist