"O ZLATOU KOULI " PRO NEJLEPŠÍ TÝM V CELÉ HISTORII VELKÝHO KULOVÝHO

Tabulka se vede od úplného počátku a obsahuje všechny týmy, které turnaj hrály a všem se připočítávají body
-  za účast + 1, za konečné pořadí 1. - 8. místo (4 body za vítězství a za každé další místo o 0,5 bodu méně). V dřívějších dobách se však bodování lišilo. Body za 1. - 4. místo, nebo dvě různé skupiny atd. Za vyřazení z turnaje pro 2 kontumace se odečítají 2 body. podrobnosti vždy v aktuálních pravidlech.

  THE GOLDEN BALL - The best team in the history of the tournament

(1 point for participation, 1st place = 4 points, 2nd place = 3.5 points, ..............., 8th place = 0.5 point.

Two detours = elimination from the tournament)

 DER GOLDENE BALL - die beste Mannschaft in der Geschichte des Turniers

+ 1 Punkt für die Teilnahme
1. Platz = 4 Punkte, 2. Platz = 3,5 Punkte, 3. Platz = 3 Punkte ..................., 8. Platz 0,5 Punkte

- zweimal verlieren 0:3 Forfait = Turnier Disqualifikation - 2 Punkte.

 

AKTUALIZOVÁNO 14.12. 2018

1.

1.

1.

Santos Luzec

MOL

11.12.2006

CZ

8166

35

3

4

3

2

1

 

 

 

 

59

 

2.

2.

3.

Pres drn upadla zaba

CENDAVENDA

24.8.2006

CZ

6722

35

X

1

2

1

3

 

1

 

 

52,5

 

3.

3.

6.

SONNBERG RABIAT

BADEYHABO

23.5.2006

CZ

2020

38

X

1

 

1

1

2

 

 

 

51,5

 

4.

4.

2.

Aero Odolena Voda

UNSTOPPABLE

13.3.2006

CZ

61

32

2

2

3

4

2

 

 

 

 

50

 

5.

5.

4.

HIPPIES VITORAZ

GRIZZLY

18.9.2006

CZ

1651

37

1

1

1

1

2

 

1

 

 

49

 

6.

6.

5.

FC Libsau

MR HAVLICEK

7.10.2006

CZ

7679

22

4

3

2

1

1

2

 

 

 

49

 

7.

8.

8.

FC NovodvorSka

SIR FILIP

30.4.2007

CZ

10664

29

2

2

2

2

2

 

 

 

 

41

1

8.

7.

7.

Pardubice Setters

AVALANCE

21.11.2006

CZ

11006

17

14

4

 

2

 

0

1

0

 

40,5

 

9.

11.

11.

Viking Stavanger

ZURI

6.11.2006

CZ

13073

31

3

 

2

 

 

 

 

 

 

36,5

 

10.

10.

12.

Fricz Team

FRICZ

13.3.2006

CZ

777

33

X

 

1

3

1

 

 

 

 

36,5

1

11.

9.

9.

Remony Hradec

KARELPISA

25.9.2007

CZ

1688

18

1

4

1

3

1

 

 

 

 

36

 

12.

12.

14.

Fc Kozmice 1905

BOHEM1905

13.2.2007

CZ

163

35

X

 

 

 

 

 

 

 

 

35

 

13.

13.

13.

FC Pivo Branik

FANATICK

23.1.2008

CZ

796

31

X

 

 

 

2

 

1

 

 

33,5

 

14.

14.

10.

KLOKANODLAK

CULIBRK

24.11.2006

CZ

2892

28

1

 

1

2

1

 

 

 

 

33,5

 

15.

15.

18.

SK Ladakhi monks

Filipos

25.4.2007

CZ

7756

29

1

 

1

 

1

 

 

 

 

32

 

16.

16.

19.

SK Slavia Koberwitz

ATALY

20.10.2008

CZ

3227

29

2

 

 

 

2

 

 

 

 

31

 

17.

21.

20.

Blues Football Club

DRAK

5.3.2007

CZ

8881

22

2

 

1

2

 

 

 

1

 

31

 

18.

20.

25.

FC Polismeni

ONDRAA

26.3.2007

CZ

1490

30

X

 

 

1

2

 

 

 

 

30

1

19.

17.

16.

FC Martin Predators

BULO

1.12.2008

SK

16115

19

X

3

1

 

2

 

 

 

 

30

1

20.

18.

15.

Maccabi Petah Tikva

pavis1

8.11.2006

CZ

2448

28

X

 

 

1

 

 

1

1

 

29,5

1

21.

19.

22.

GKS Poruba

WERTYGO

23.4.2007

CZ

8543

27

X

 

1

2

 

 

 

 

1

29,5

2

22.

23.

27.

FC Koko Slivonice

Jan Husty

5.9.2007

CZ

12836

26

1

 

 

1

 

 

 

1

 

28,5

 

23.

25.

23.

TJ Banik Ostrava

PETULIN

21.3.2007

CZ

1841

28

X

 

 

 

 

 

 

 

 

28

 

24.

26.

28.

SAKO Znojmo

Archa

3.4.2010

CZ

5455

28

X

 

 

 

 

 

 

 

 

28

 

25.

22.

21.

FK Moravia

Reneb

8.9.2008

CZ

10268

20

X

2

1

 

 

 

 

 

 

28

 

26.

24.

17.

1. FC Strachotin

Lajbour

6.6.2006

CZ

2162

30

X

1

 

 

1

 

 

 

 

27,5

3

27.

27.

32.

Crystal Palace UK

Slavista 2

15.10.2007

CZ

1986

19

X

 

1

1

1

1

 

 

1

26,5

 

28.

28.

33.

All Stars Club

petons

2.2.2007

CZ

10511

14

1

1

1

 

2

 

 

 

 

26,5

 

29.

34.

40.

Rainbowstorm FC

Tarquin Phoenix

29.4.2010

CZ

3317

17

X

1

1

 

 

1

 

 

 

26,5

 

30.

29.

38.

AFK KLATOVY 98

Jack Tortuga

22.9.2006

CZ

2389

26

X

 

 

 

 

 

 

 

 

26

 

31.

30.

39.

FC Elephant

CARDAMINE

12.1.2007

CZ

8021

26

X

 

 

 

 

 

 

 

 

26

 

32.

31.

29.

FC Latin Lover

Goldik

24.12.2010

CZ

13663

17

X

 

1

1

2

 

 

 

 

25

 

33.

32.

26.

RWP

TOMAS KROPACEK

24.4.2006

CZ

2112

23

X

 

1

 

 

 

 

 

 

25

 

34.

33.

24.

FC ANAH

PARUZEK

31.1.2007

CZ

2832

27

1

 

 

 

1

 

 

 

 

24

2

35.

35.

41.

Los Galacticos Team

Peacemaker10

10.11.2008

CZ

13384

24

X

 

 

 

 

 

 

 

 

24

 

36.

36.

43.

FCDH Kykyrykypapyky

harrold mmoid

5.4.2010

CZ

2562

21

X

 

1

1

 

 

 

 

 

24

 

37.

41.

45.

FC Krizovatka

Bryndza

5.1.2007

CZ

1279

17

X

 

1

1

 

 

1

 

 

23

 

38.

37.

30.

TJ Jiskra Tanvald

RIPPES

17.7.2006

CZ

4292

17

X

2

 

 

 

 

 

 

 

23

 

39.

38.

31.

White Horses Pardubi

Ufounek2

3.8.2009

CZ

12314

19

3

 

1

 

 

 

 

 

 

22,5

 

40.

39.

34.

FC Fotbalovi drtici

PLEVICEK

12.6.2006

CZ

2834

19

X

1

1

 

1

 

 

 

 

22,5

1

41.

40.

35.

fc cerveny ujezd

Drprofa

17:3.2008

CZ

887

11

1

1

2

2

 

 

 

 

 

22,5

 

42.

44.

46.

Tramtamtydamtuda FK

lloyd mmoid

3.8.2009

CZ

9822

19

X

1

 

 

 

 

 

 

 

22

 

43.

42.

36.

Sony Club de Futbol

JAKUB LOSKOT

18.5.2006

CZ

2704

19

1

 

1

 

1

 

 

 

 

22

 

44.

43.

37.

Wosel Team

Tomas Hajek

6.11.2006

CZ

5584

15

X

2

 

1

 

 

 

 

 

22

 

45.

45.

44.

FC.Furie

Terly

15.11.2007

CZ

13988

17

X

1

 

 

 

 

 

 

 

21

 

46.

54.

58.

Olympia

GULISEK

23.3.2009

CZ

5293

10

X

1

 

2

 

 

 

 

1

20,5

 

47.

59.

105.

Czech Stars

Luciusek

15.6.2010

CZ

9440

7

X

1

2

 

 

1

 

 

 

20

 

48.

46.

42.

Brutus Ivancice

martin

13.3.2006

CZ

110

21

1

 

 

 

1

 

 

 

 

20

2

49.

48.

50.

TJ Repec

Pichy

13.2.2007

CZ

2203

19

X

 

 

 

 

 

 

 

 

19

 

50.

49.

51.

Jezevci Hnojice

Ambr

19.5.2006

CZ

1373

18

2