14.11.2018
šestnáctifinále

sixteenth finals / 16. Finale

21.11.2018

Osmifinále

Eight-finals /  Acht-Finale)

28.11.2018

Čtvrtfinále

Quarterfinal /  Viertelfinale

5.12.2018

Semifinále

Semifinal /  Halbfinale)

12.12.2018

Finále

Final / Finale)

FC Krizovatka

3:1

 

 

 

 

 

 

 

 

Fc Banik Ostrava

FC Krizovatka

0:1

 

 

 

 

 

 

Strojar Krupina

2:5

Sevilla FC

A

 

 

 

 

 

Sevilla FC

 

 

Sevilla FC

0:3

 

 

 

 

Pirates

3:1

 

 

FC Libsau

 

 

 

 

Viking Stavanger

Pirates

1:3

A

 

 

 

 

 

Novobelsti zabijaci

0:2

FC Libsau

 

 

 

 

 

 

FC Libsau

 

 

 

 

 

 

 

 

TJ Velicna

3:2

 

 

 

 

FC Libsau

1:4

 

FC Smolnice

TJ Velicna

3:2

 

 

TJ Velicna

 

 

Pres drn upadla zaba

2:0

Pres drn upadla zaba

B

 

 

 

 

 

FC Wien

 

 

TJ Velicna

3:1

 

 

 

 

Rainbowstorm FC

4:2

 

 

Rainbowstorm FC

 

 

FINÁLE

TJ Banik Ostrava

Rainbowstorm FC

3:2

B

 

 

 

TJ Velicna

0:1

Kanonyri

3:1

Kanonyri

 

 

Czech Stars

Dynamo Pardubice

 

 

 

 

 

 

jicinek

2:4

pr

 

 

 

 

3. místo

3. place / 3. Platz

1. FC Igelshieb

1. FC Igelshieb

1:2

 

 

 

 

FC Libsau

3:3

5:6

pen

Vlasim CF

1:2

Czech Stars

C

 

 

 

Olympia

Czech Stars

 

 

Czech Stars

2:2

3:2

pen

 

 

 

 

FC Lions Ostrava

3:0

K

 

 

FC Banik Skotnice

 

 

 

Aero Odolena Voda

FC Lions Ostrava

2:2

(2:3

Pen)

C

 

 

 

 

 

FC Banik Skotnice

2:1

FC Banik Skotnice

 

 

Olympia

0:5

 

 

All Stars Club

 

 

 

 

Czech Stars

 

 

FCDH Kykyrykypapyky

0:2

 

 

 

 

 

 

 

 

Olympia

Olympia

3:1

 

 

 

 

 

 

FC Koralovka

3:2

FC Koralovka

D

 

 

 

 

 

Crystal Palace UK

 

 

Olympia

3:2

pr

 

 

 

 

Blues Football Club

1:0

 

 

Blues Football Club

 

 

 

 

FC Davas Poruba

Blues Football Club

1:0

D

 

 

 

 

 

FC Ceske Budejovice

1:1

5:4

pen

FC Ceske Budejovice

 

 

 

 

 

 

SGC Barcelona

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5.12. 2018

5. -8.
místo

(place, Platz)

12.12. 2018

5. -6. a 7. -8. místo

(place, Platz)

 

 

 

 

 

 

Sevilla FC

1:2

 

 

 

 

 

 

 

 

Rainbowstorm FC

5. – 6.

 

 

 

 

 

 

 

Poražení čtvrtfinalisté

Rainbowstorm FC

3:0

 

 

 

 

 

 

defeat quarter-finals

FC Banik Skotnice

 

 

 

 

 

 

 

 

Niederlage Viertelfinale

7. – 8.

 

Sevilla FC

1:3

 

 

 

 

 

 

 

 

Blues Football Club

 

 

 

 

 

 

FC Banik Skotnice

3:0

 

 

 

 

 

 

 

 

Blues Football Club

 

 

1.       DIVIZE

TABULKA ZÁKLADNÍ SKUPINY (Chart, Tabelle)

ROZLOSOVÁNÍ (Draws, Verlosung)

A

B

C

D

E

F

1.

KŘIŽOVATKA

4 1 0 0

14:5

14

A

FC Krizovatka

 

5:1

2:1

2:1

1:0P

4:2

2.

CRYSTAL

4 0 0 1

11:8

12

B

Crystal Palace UK

1:5

 

3:1

1:0

3:1

3:1

3.

FSTEKLOUNI

3 0 0 2

12:3

9

C

SK Ladakhi monks

1:2

1:3

 

0:3

2:3P

1:2

4.

FRTICZKOVÉ

1 1 1 2

7:12

6

D

Fstekla Fcela

1:2

0:1

3:0

 

5:0

3:0

5.

TOPIK

1 0 0 4

6:14

3

E

Fricz Team

0:1P

1:3

3:2P

0:5

 

3:1

6.

LADAKHI

0 0 1 4

5:13

1

F

1.FK TOPIK

2:4

1:3

2:1

0:3

1:3

 

2.       DIVIZE

TABULKA ZÁKLADNÍ SKUPINY (Chart, Tabelle)

ROZLOSOVÁNÍ (Draws, Verlosung)

A

B

C

D

E

F

1.

STROJAR

5 0 0 0

17:5

15

A

Olympia

 

0:1

4:0

1:4

4:2

3:1

2.

OLYMPIA

3 0 0 2

12:8

9

B

Walger

1:0

 

0:1

2:4

1:4

0:3K

3.

ELEPHANT

3 0 0 2

8:10

9

C

FK Dukla Praha

0:4

1:0

 

0:1

1:2

0:1

4.

REAL

2 0 0 3

12:12

6

D

Strojar Krupina

4:1

4:2

1:0

 

3:2

5:0

5.

DUKLA

1 0 0 4

2:8

3

E

Real.Madrid CF

2:4

4:1

2:1

2:3

 

2:3

6.

WALGER

1 0 0 4

4:12

3*

F

FC Elephant

1:3

3:0K

1:0

0:5

3:2

 

3.       DIVIZE

TABULKA ZÁKLADNÍ SKUPINY (Chart, Tabelle)

ROZLOSOVÁNÍ (Draws, Verlosung)

A

B

C

D

E

F

1.

PIRATES

4 0 0 1

8:6

12

A

All Stars Club

 

1:2P

1:2

4:1

4:1

3:0

2.

ALL STARS

3 0 1 1

13:6

10

B

FC Koko Slivonice

2:1P

 

1:2P

2:1

0:1

5:0

3.

SLIVONICE

2 1 1 1

10:5

9

C

FK Usti nad Labem

2:1

2:1P

 

2:3

1:3

0:3K

4.

BANÍK

2 0 0 3

8:10

6

D

FC Banik Pozustatky

1:4

1:2

3:2

 

1:2

2:0

5.

ÚSTÍ

1 1 0 3

7:11

5*

E

Pirates

1:4

1:0

3:1

2:1

 

1:0

6.

DYMYTRY

1 0 0 4

3:11

3

F

FC Dymytry

0:3

0:5

3:0K

0:2

0:1

 

4.       DIVIZE

TABULKA ZÁKLADNÍ SKUPINY (Chart, Tabelle)

ROZLOSOVÁNÍ (Draws, Verlosung)

A

B

C

D

E

F

1.

ZABIJÁCI

3 1 0 1

13:9

11

A

Novobelsti zabijaci

 

3:2P

3:2

3:1

3:2

1:2

2.

AERO

2 1 2 0

11:8

10

B

Aero Odolena Voda

2:3P

 

0:1P

4:2

2:1P

3:1

3.

ŠTĚPÁNOV

2 1 0 2

12:7

8

C

TJ Stepanov 1932

2:3

1:0P

 

2:3

4:0

3:1

4.

SPORTKLUB

2 0 0 3

5:8

6

D

Spartak Moskva.

1:3

2:4

3:2

 

1:0

0:1

5.

SPARTAK

2 0 0 3

7:10

6

E

Striptizetin

2:3

1:2P

0:4

0:1

 

1:0

6.

STRIPTIZETIN

1 0 1 3

4:10

4

F

Sportklub Upice

2:1

1:3

1:3

1:0

0:1

 

5.       DIVIZE

TABULKA ZÁKLADNÍ SKUPINY (Chart, Tabelle)

ROZLOSOVÁNÍ (Draws, Verlosung)

A

B

C

D

E

F

1.

VELIČNÁ

4 1 0 0

16:3

14

A

TJ Velicna

 

4:1

4:1

2:1

5:0

1:0P

2.

STARS

4 0 0 1

14:8

12

B

Czech Stars

1:4

 

2:1

4:3

4:0

3:0

3.

TOPORNA

3 0 0 2

10:6

9

C

FC Toporna

1:4

1:2

 

1:0

4:0

3:0

4.

JABLONEC

2 0 1 2

8:10

7

D

Ferguson forever

1:2

3:4

0:1

 

4:2

1:4

5.

FERGUSON

1 0 0 4

9:13

3

E

1.FC VidleSeno

0:5

0:4

0:4

2:4

 

2:4

6.

VIDLESENO

0 0 0 5

4:21

0

F

SK Jablonec n.N.

0:1P

0.3

0:3

4:1

4:2

 

6.       DIVIZE

TABULKA ZÁKLADNÍ SKUPINY (Chart, Tabelle)

ROZLOSOVÁNÍ (Draws, Verlosung)

A

B

C

D

E

F

1.

ŽÁBADRNBÁC

5 0 0 0

15:5

15

A

1. FC Igelshieb

 

1:2

1:0

2:1

2:1

3:2P

2.

IGELSHIEB

3 1 0 1

9:6

11

B

Pres drn upadla zaba

2:1

 

3:2

4:0

3:1

3:1

3.

INTERISTI

3 0 0 2

12:7

9

C

FC Montana

0:1

2:3

 

1:5

4:3P

3:2

4.

MONTANA

1 1 0 3

10:14

5

D

Vladosovo Interisti

1:2

0:4

5:1

 

3:0

3:0

5.

SAKO

1 0 1 3

7:11

4

E

HIPPIES VITORAZ

1:2

1:3

3:4P

0:3

 

1:2

6.

HIPPÍCI

0 0 1 4

6:14

1

F

SAKO Znojmo

2:3P

1:3

2:3

0:3

2:1

 

7.       DIVIZE

TABULKA ZÁKLADNÍ SKUPINY (Chart, Tabelle)

ROZLOSOVÁNÍ (Draws, Verlosung)

A

B

C

D

E

F

1.

RAINBOWSTORM

4 0 1 0

11:3

13

A

Rainbowstorm FC

 

4:1

2:1

3:0

0:1P

2:0

2.

DYNAMO

2 3 0 0

14:6

12

B

SK Slavia Koberwitz

1:4

 

1:0

1:3

1:3

3:0

3.

WOLF

2 0 1 2

10:12

7

C

FC Balticflora

1:2

0:1

 

4:3P

2:4P

0:3K

4.

SLÁVIA

2 0 0 3

7:10

6

D

Wolf killers

0:3

3:1

3:4P

 

2:3

2:1

5.

KLATOVY

1 0 1 3

6:10

4

E

Dynamo Pardubice

1:0P

3:1

4:2P

3:2

 

3:2P

6.

BALTICFLORA

0 1 1 3

7:13

3*

F

AC KLATOVY

0:2

0:3

3:0K

1:2

2:3P

 

8.        DIVIZE

TABULKA ZÁKLADNÍ SKUPINY (Chart, Tabelle)

ROZLOSOVÁNÍ (Draws, Verlosung)

A

B

C

D

E

F

1.

KANONÝŘI

5 0 0 0

14:2

15

A

FC Pliskov

 

0:2

3:2P

1:2

1:3

2:0

2.

BANÍK

3 0 0 2

6:7

9

B

Kanonyri

2:0

 

4:1

1:0

4:1

3:0

3.

KOZMICE

3 0 0 2

7:4

9

C

Malse Roudne C.B.

2:3P

1:4

 

0:3K

2:1

1:2

4.

PLÍŠKOV

1 1 0 3

7:9

5

D

Fc Kozmice 1905

2:1

0:1

3:0K

 

1:0

1:2

5.

MALŠE

1 0 1 3

6:13

4*

E

FC PREDNI KOPANINA

3:1

1:4

1:2

0:1

 

0:2

6.

KOPANINA

1 0 0 4

5:10

3

F

TJ Banik Ostrava

0:2

0:3

2:1

2:1

2:0

 

9.       DIVIZE

TABULKA ZÁKLADNÍ SKUPINY (Chart, Tabelle)

ROZLOSOVÁNÍ (Draws, Verlosung)

A

B

C

D

E

F

1.

JÍČÍNEK

4 0 0 1

6:1

12

A

FC NovodvorSka

 

1:2P

1:0

2:0

0:1

4:2

2.

WIEN

3 1 0 1

7:2

11

B

Jezevci Hnojice

2:1P

 

1:2

2:1

0:1

2:0

3.

NOVODVORSKÁ

3 0 1 1

8:5

10

C

FC Wien

0:1

2:1

 

1:0P

1:0

3:0

4.

JEZEVCI

2 1 0 2

7:5

8

D

AFK KLATOVY 98

0:2

1:2

0:1P

 

0:3

3:0

5.

KLATOVY

1 0 1 3

4:8

4

E

jicinek

1:0

1:0

0:1

3:0

 

1:0

6.

TUKTOYAKTUK

0 0 0 5

2:13

0

F

SC Tuktoyaktuk

2:4

0:2

0:3

0:3

0:1

 

10.   DIVIZE

TABULKA ZÁKLADNÍ SKUPINY (Chart, Tabelle)

ROZLOSOVÁNÍ (Draws, Verlosung)

A

B

C

D

E

F

1.

VLAŠIM

4 0 0 1

12:3

12

A

Santos Luzec

 

0:4

2:3

1:4

3:1

1:3

2.

SMOLNICE

3 1 0 1

8:5

11

B

FC Smolnice

4:0

 

2:1

0:2

2:1P

2:1

3.

FCNECHYBA

3 0 0 2

11:8

9*

C

Slavoj Velka Lecice

3:2

1:2