DIVIZE - DIVISION


 

 

rozpis zápasů - match schedule - Spielplan

 

1.

23.1. 2019

Division

A – F

B - E

C - D

2.

30.1. 2019

Division

F - D

E - C

A - B

3.

6.2. 2019

Division

B - F

C - A

D - E

4.

13.2. 2019

Division

F - E

A - D

B - C

5.

20.2. 2019

Division

C - F

D - B

E - A

 

 


1.       DIVIZE

TABULKA ZÁKLADNÍ SKUPINY (Chart, Tabelle)

ROZLOSOVÁNÍ (Draws, Verlosung)

A

B

C

D

E

F

1.

 

 

 

 

A

FC Krizovatka

 

 

 

 

 

 

2.

 

 

 

 

B

Bohemians1969

 

 

 

 

 

 

3.

 

 

 

 

C

Sevilla FC

 

 

 

 

 

 

4.

 

 

 

 

D

Kashos members

 

 

 

 

 

 

5.

 

 

 

 

E

1. FC Strachotin

 

 

 

 

 

 

6.

 

 

 

 

F

Pivermen Pardubice

 

 

 

 

 

 

2.       DIVIZE

TABULKA ZÁKLADNÍ SKUPINY (Chart, Tabelle)

ROZLOSOVÁNÍ (Draws, Verlosung)

A

B

C

D

E

F

1.

 

 

 

 

A

Olympia

 

 

 

 

 

 

2.

 

 

 

 

B

Pres drn upadla zaba

 

 

 

 

 

 

3.

 

 

 

 

C

TJ FC Nemcinany

 

 

 

 

 

 

4.

 

 

 

 

D

FC Banik Pozustatky

 

 

 

 

 

 

5.

 

 

 

 

E

HIPPIES VITORAZ

 

 

 

 

 

 

6.

 

 

 

 

F

FC Elephant

 

 

 

 

 

 

3.       DIVIZE

TABULKA ZÁKLADNÍ SKUPINY (Chart, Tabelle)

ROZLOSOVÁNÍ (Draws, Verlosung)

A

B

C

D

E

F

1.

 

 

 

 

A

Novobelsti zabijaci

 

 

 

 

 

 

2.

 

 

 

 

B

FC Davas Poruba

 

 

 

 

 

 

3.

 

 

 

 

C

Crystal Palace UK

 

 

 

 

 

 

4.

 

 

 

 

D

Fricz Team

 

 

 

 

 

 

5.

 

 

 

 

E

Malse Roudne C.B.

 

 

 

 

 

 

6.

 

 

 

 

F

fcnechyba

 

 

 

 

 

 

4.       DIVIZE

TABULKA ZÁKLADNÍ SKUPINY (Chart, Tabelle)

ROZLOSOVÁNÍ (Draws, Verlosung)

A

B

C

D

E

F

1.

 

 

 

 

A

FC Latin Lover

 

 

 

 

 

 

2.

 

 

 

 

B

Walger

 

 

 

 

 

 

3.

 

 

 

 

C

Technika Brno

 

 

 

 

 

 

4.

 

 

 

 

D

Spartak Moskva.

 

 

 

 

 

 

5.

 

 

 

 

E

Nemcinany YNWA

 

 

 

 

 

 

6.

 

 

 

 

F

allstar team

 

 

 

 

 

 

5.       DIVIZE

TABULKA ZÁKLADNÍ SKUPINY (Chart, Tabelle)

ROZLOSOVÁNÍ (Draws, Verlosung)

A

B

C

D

E

F

1.

 

 

 

 

A

FC NovodvorSka

 

 

 

 

 

 

2.

 

 

 

 

B

White Horses Pardubi

 

 

 

 

 

 

3.

 

 

 

 

C

Jezevci Hnojice

 

 

 

 

 

 

4.

 

 

 

 

D

Ferguson forever

 

 

 

 

 

 

5.

 

 

 

 

E

Millwolk

 

 

 

 

 

 

6.

 

 

 

 

F

Sportklub Upice

 

 

 

 

 

 

6.       DIVIZE

TABULKA ZÁKLADNÍ SKUPINY (Chart, Tabelle)

ROZLOSOVÁNÍ (Draws, Verlosung)

A

B

C

D

E

F

1.

 

 

 

 

A

TJ Velicna

 

 

 

 

 

 

2.

 

 

 

 

B

FC Koko Slivonice

 

 

 

 

 

 

3.

 

 

 

 

C

FC Wien

 

 

 

 

 

 

4.

 

 

 

 

D

Vladosovo Interisti

 

 

 

 

 

 

5.

 

 

 

 

E

Real.Madrid CF

 

 

 

 

 

 

6.

 

 

 

 

F

Vlasim CF

 

 

 

 

 

 

7.       DIVIZE

TABULKA ZÁKLADNÍ SKUPINY (Chart, Tabelle)

ROZLOSOVÁNÍ (Draws, Verlosung)

A

B

C

D

E

F

1.

 

 

 

 

A

All Stars Club

 

 

 

 

 

 

2.

 

 

 

 

B

Blues Football Club

 

 

 

 

 

 

3.

 

 

 

 

C

SK Ladakhi monks

 

 

 

 

 

 

4.

 

 

 

 

D

Pirates

 

 

 

 

 

 

5.

 

 

 

 

E

Tramtamtydamtuda FK

 

 

 

 

 

 

6.

 

 

 

 

F

SC Tuktoyaktuk

 

 

 

 

 

 

8.        DIVIZE

TABULKA ZÁKLADNÍ SKUPINY (Chart, Tabelle)

ROZLOSOVÁNÍ (Draws, Verlosung)

A

B

C

D

E

F

1.

 

 

 

 

A

1. FC Igelshieb

 

 

 

 

 

 

2.

 

 

 

 

B

Kanonyri

 

 

 

 

 

 

3.

 

 

 

 

C

FC Montana

 

 

 

 

 

 

4.

 

 

 

 

D

Fc Kozmice 1905

 

 

 

 

 

 

5.

 

 

 

 

E

AFK KLATOVY 98

 

 

 

 

 

 

6.

 

 

 

 

F

FC Dymytry

 

 

 

 

 

 

9.       DIVIZE

TABULKA ZÁKLADNÍ SKUPINY (Chart, Tabelle)

ROZLOSOVÁNÍ (Draws, Verlosung)

A

B

C

D

E

F

1.

 

 

 

 

A

Rainbowstorm FC

 

 

 

 

 

 

2.

 

 

 

 

B

TJ Stepanov 1932

 

 

 

 

 

 

3.

 

 

 

 

C

FC Libsau

 

 

 

 

 

 

4.

 

 

 

 

D

Slavoj Velka Lecice

 

 

 

 

 

 

5.

 

 

 

 

E

Fc Banik Ostrava

 

 

 

 

 

 

6.

 

 

 

 

F

SAKO Znojmo

 

 

 

 

 

 

10.   DIVIZE

TABULKA ZÁKLADNÍ SKUPINY (Chart, Tabelle)

ROZLOSOVÁNÍ (Draws, Verlosung)

A

B

C

D

E

F

1.

 

 

 

 

A

SONNBERG RABIAT

 

 

 

 

 

 

2.

 

 

 

 

B

FC Smolnice

 

 

 

 

 

 

3.

 

 

 

 

C

FK Dukla Praha

 

 

 

 

 

 

4.

 

 

 

 

D

FK Usti nad Labem

 

 

 

 

 

 

5.

 

 

 

 

E

Dynamo Pardubice

 

 

 

 

 

 

6.

 

 

 

 

F

AC KLATOVY

 

 

 

 

 

 

11.   DIVIZE

TABULKA ZÁKLADNÍ SKUPINY (Chart, Tabelle)

ROZLOSOVÁNÍ (Draws, Verlosung)

A

B

C

D

E

F

1.

 

 

 

 

A

Los Galacticos Team

 

 

 

 

 

 

2.

 

 

 

 

B

Aero Odolena Voda

 

 

 

 

 

 

3.

 

 

 

 

C

Wolf killers

 

 

 

 

 

 

4.

 

 

 

 

D

Viking Stavanger

 

 

 

 

 

 

5.

 

 

 

 

E

1.FK TOPIK

 

 

 

 

 

 

6.

 

 

 

 

F

TJ Repec

 

 

 

 

 

 

12.   DIVIZE

TABULKA ZÁKLADNÍ SKUPINY (Chart, Tabelle)

ROZLOSOVÁNÍ (Draws, Verlosung)

A

B

C

D

E

F

1.

 

 

 

 

A

RestarT

 

 

 

 

 

 

2.

 

 

 

 

B

Dolni Loucky

 

 

 

 

 

 

3.

 

 

 

 

C

FC Archimedes