9. 8.

 

7. ročník APPENDIX VILÁGOŠ.
 

 VELIKÝ KULOVÝ (Grizzly ) vs. STŘEDEČNÍ MARTINICKÝ POHÁR  (Pepa 0216)

ALIANCE CUP (Hadzi) vs. ANCIÁŠA TVOJHO TI NAHÁŇAM (Sakic)

 

semifinále A – D

19.12.2018

 info

 

Czech Stars

1:3

semifinále B – C

19.12.2018

 info

 

DKnL Saints

4:1

FK Pelikan Decin

FK cece Kunov

Finále

26.12. 2018

 info

 

FK Pelikan Decin

1:0

o 3. Místo

26.12. 2018

 info

 

FK cece Kunov

1:2

DKnL Saints

Czech Stars

 

6. ročník APPENDIX VILÁGOŠ.
Los: 8.8. 2018

A – STŘEDEČNÍ MARTINICKÝ POHÁR  (Pepa 0216),   B -  OLZA CUP (Slovas)

C – MARTINICKÝ NIKY POHÁR  (Dervish #2) ,   D  - VELIKÝ KULOVÝ (Grizzly )

 

semifinále A – D

28.8.2018

info zde

 

FC Ptaci Sonovaci

2:1

semifinále B – C

28.8. 2018

info zde

 

Chmelari Karvina

2:2

2:3

pen

TJ Velicna

HIPPIES NOVOHRADSKO

Finále

5.9. 2018

 

info zde

 

HIPPIES NOVOHRADSKO

3:2

o 3. Místo

5.9. 2018

 

info zde

 

TJ Velicna

2:0

FC Ptaci Sonovaci

Chmelari Karvina

 

 

5. ročník APPENDIX VILÁGOŠ.
Los: 9.3.2018

A - OLZA CUP (Slovas 991 = 19 = 10 = 1) * B - BWIN CUP (Tojny 749 = 20 = 2)

C -  VELIKÝ KULOVÝ (Grizzly 733 = 13 = 4) * D - MARTINICKÝ POHÁR (Pepa2016 654 = 15 = 6)

semifinále A – D

 info zde

 

Gablonz Gangsters

 

1:3

semifinále B – C

 info zde

Kanonyri

2:2

 

4:5pen

FK Pelikan Decin

 

SONNBERG RABIAT

Finále

info zde

SONNBERG RABIAT

2:2
5:4pen

o 3. Místo

info zde:  

Gablonz Gangsters

 

0:1

FK Pelikan Decin

 

Kanonyri

 

 

4. ročník APPENDIX VILÁGOŠ. (finále 15.11.2017)
Los: A - OLZA CUP  B - MARTINICKÝ POHÁR  C - BWIN CUP  D - O VELIKÝ KULOVÝ

 

semifinále A – D

 info zde

 

 FC Slavoj BRUNTAL

1:2

(1:0)

semifinále B – C

 info zde

 

FC Lidojedi

0:2

(0:1)

All Stars Club

FC Charvaty

Finále

 info zde   

FC Charvaty

1:1

(1:1)

5:4 pen

o 3. Místo

 

 info zde

 

 FC Slavoj BRUNTAL

3:1

(1:1)

All Stars Club

FC Lidojedi

 

 

3. ročník APPENDIX VILÁGOŠ. (finále 26.7.2017)
Los: A - OLZA CUP  B - BWIN CUP  C - MARTINICKÝ POHÁR  D - O VELIKÝ KULOVÝ

semifinále A – D

 info zde

 

1.FC Pardubky

2:4 (2:2)

 

semifinále B – C

 info zde

 

Fretky United

1:2 (1:2)

 

Pres drn upadla zaba

Champions Moravia

Finále

 

 info zde


 

Champions Moravia

3:0

(1:0)

o 3. místo

 

 info zde  

 

1.FC Pardubky

3:3

(1:1, 2:2)

3:2 pen

Pres drn upadla zaba

Fretky United

 

 

2. ročník APPENDIX CILÁGOŠ (finále 5.4.2017)
Los: A - OLZA CUP  B - MARTINICKÝ POHÁR  C - BWIN CUP  D - O VELIKÝ KULOVÝ

semifinále A - D
 INFO zde

Chmelari Karvina

2:3

semifinále B - C
INFO zde

FC VIKING Decin

2:1

FC Libsau

FC Banik Skotnice

Finále


INFO zde

FC Libsau

3:1

 

o 3. Místo


 INFO zde

FC Banik Skotnice

1:4

FC VIKING Decin

Chmelari Karvina

 

 

1.      ročník APPENDIX VILÁGOŠ (finále 14.12.2016)

O VELIKÝ KULOVÝ a MARTINICKÝ POHÁR

Finále

 

INFO zde

Rainbowstorm FC

2:1

 

 

 

Champions Moravia

 

 

TOPlist